In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
slide 1 slide 2 slide 3

Filmy 2016/2017

Losowe zdjęcia

Sonda FAIR PLAY

Która drużyna gra najbardziej FAIR PLAY

Bieszczadersi - 3%
UMiG Lesko - 76.2%
Złodzieje Oklasków - 7.9%
Oldboys - 5%
Policja - 7.9%

Ilość głosów: 101
Głosowanie zakończone : 31 Gru 2016 - 00:00

Liczba Gości

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
1
Artykułów:
128
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
102135

COOLERSI zwycięzcami rozgrywek MLS w sezonie 2013/2014

COOLERSI zostali zwycięzcami rozgrywek Miejskiej Ligi Siatkówki w sezonie 2013/2014.

W zakończonym właśnie sezonie 2013/2014, nie było mocnych na zespół COOLERS'ów (zwycięzcy wszystkich edycji MLS chociaż w trochę zmienianym składzie). W sobotę wygrywając w finale 2:0 z zespołem WieśMaci potwierdzili tylko, że nadal są na szczycie.

 

Czytaj więcej: COOLERSI zwycięzcami rozgrywek MLS w sezonie 2013/2014

Pierwsze mecze finałowe

 

W sobotę 15 marca udało się rozegrać tylko 4 z 6 meczów finałowych. Dwie drużyny trapione kontuzjami i brakiem minimalnego składu 5 zawodników, oddały pierwsze mecze walkowerem:

g.  9:00   o 11 m-ce MINERALNI – US Lesko   2:0 (28:26, 25:12)

IMG_4571IMG_4572IMG_4573

 

g. 10:00   o 9 m-ce: UMiG Lesko – Chłopaki   0:2 (23:25, 19:25)

IMG_4592IMG_4593IMG_4594

 


g. 11:00   o 7 m-ce: ENERGETYK - Ustrzyki   2:0 (25:0, 25:0) w.o.


g. 12:00   o 5 m-ce: Drużyna "A" - Gmina Czarna   2:1 (18:25, 25:22, 15:12)

IMG_4658IMG_4659IMG_4660

 


g. 13:00   o 3 m-ce: NAFTA-GAZ - Złodzieje Oklasków   0:2 (0:25, 0:25) w.o.


g. 14:00   o 1 m-ce: COOLERSI - WieśMaci   2:1 (25:20, 19:25, 15:13)

IMG_4708IMG_4709IMG_4710


 

Aktualny harmonogram i wyniki - aktualizacja 28.02.2014

 

 

Informujemy, że aktualny harmonogram przedstawia się następująco:

2 mecze – do dwóch wygranych setów, w przypadku remisu rozstrzyga „złoty set” do 15 pkt.

 

1) 1 runda - ćwierćfinał

    18 styczeń:

    COOLERSI - Drużyna "A"   2:0 (25:14, 25:11)
    Ustrzyki - WieśMaci   2:1 (21:25, 25:21, 15:13)
    NAFTA-GAZ - ENERGETYK   2:0 (25:16, 25:13)
    Gmina Czarna - Złodzieje Oklasków   1:2 (14:25, 25:18, 10:15)

    25 styczeń:

    COOLERSI - Drużyna "A"   2:0 (25:19, 26:24)
    Ustrzyki - WieśMaci   1:2 (25:22, 23:25, 11:15) - złoty set 12:15
    NAFTA-GAZ - ENERGETYK   0:2 (22:25, 21:25) - złoty set 15:10
    Gmina Czarna - Złodzieje Oklasków   1:2 (20:25, 25:22, 9:15)



2) 2 runda

    15 luty:

    o miejsca 1-4

    COOLERSI – NAFTA-GAZ   2:0 (25:19, 25:20)
    WieśMaci – Złodzieje Oklasków   2:1 (25:21, 15:25, 15:12)

    o miejsca 5-8

    Drużyna "A" – ENERGETYK   2:1 (25:23, 13:25, 15:11)
    Gmina Czarna - Ustrzyki   1:2 (19:25, 25:22, 11:15)

    o miejsca 9 -12

    MINERALNI - UMiG Lesko   0:2 (20:25, 26:28)
    US Lesko - Chłopaki   0:2 (14:25, 22:25)

    22 luty:

    o miejsca 1-4

    COOLERSI – NAFTA-GAZ   2:0 (25:18, 25:21)
    WieśMaci – Złodzieje Oklasków   2:0 (25:21, 25:22)

    o miejsca 5-8

    Drużyna "A" – ENERGETYK   0:2 (20:25, 22:25) - złoty set 15:11
    Gmina Czarna - Ustrzyki   2:0 (25:15, 25:17) - złoty set 15:12

    o miejsca 9 -12

    MINERALNI - UMiG Lesko   0:2 (0:25, 0:25) w.o.
    US Lesko - Chłopaki   0:2 (17:25, 21:25)

 

3) finały:

15 marzec:   

g.  9:00   o 11 m-ce MINERALNI – US Lesko   2:0 (28:26, 25:12)
g. 10:00   o 9 m-ce: UMiG Lesko – Chłopaki   0:2 (23:25, 19:25)
g. 11:00   o 7 m-ce: ENERGETYK - Ustrzyki   2:0 (25:0, 25:0) w.o.
g. 12:00   o 5 m-ce: Drużyna "A" - Gmina Czarna   2:1 (18:25, 25:22, 15:12)
g. 13:00   o 3 m-ce: NAFTA-GAZ - Złodzieje Oklasków   0:2 (0:25, 0:25) w.o.
g. 14:00   o 1 m-ce: COOLERSI - WieśMaci   2:1 (25:20, 19:25, 15:13)

22 marzec:   

g.  9:00   o 11 m-ce MINERALNI – US Lesko
g. 10:00   o 9 m-ce: UMiG Lesko – Chłopaki
g. 11:00   o 7 m-ce: ENERGETYK - Ustrzyki
g. 12:00   o 5 m-ce: Drużyna "A" - Gmina Czarna
g. 13:00   o 3 m-ce: NAFTA-GAZ - Złodzieje Oklasków
g. 14:00   o 1 m-ce: COOLERSI - WieśMaci

 

Drabinka PLAY-OFF

 

 

Wyniki ćwierćfinałów - mecze nr 2

     g.  9:00   COOLERSI - Drużyna "A"   2:0 (25:19, 26:24)
    g. 10:00   Ustrzyki - WieśMaci   1:2 (25:22, 23:25, 11:15) - złoty set 12:15
    g. 11:00   NAFTA-GAZ - ENERGETYK   0:2 (22:25, 21:25) - złoty set 15:10
    g. 12:00   Gmina Czarna - Złodzieje Oklasków   1:2 (20:25, 25:22, 9:15)




Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.