In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
slide 1 slide 2 slide 3

Filmy 2016/2017

Losowe zdjęcia

Sonda FAIR PLAY

Która drużyna gra najbardziej FAIR PLAY

Bieszczadersi - 3%
UMiG Lesko - 76.2%
Złodzieje Oklasków - 7.9%
Oldboys - 5%
Policja - 7.9%

Ilość głosów: 101
Głosowanie zakończone : 31 Gru 2016 - 00:00

Liczba Gości

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
1
Artykułów:
129
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
106812

Rozgrywki w piłce siatkowej MLS - zapisy na sezon 2015

 Informujemy, że został ogłoszony nabór drużyn, które chciałyby uczestniczyć w rozgrywkach Miejskiej Ligi Siatkówki.

Karta zgłoszenia:

Wszelkie uwagi i pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Zgłoszenia do rozgrywek przyjmowane będą do 19 stycznia 2015 r. do godz.16:00 osobiście (Urząd Miasta i Gminy Lesko, Tomasz Wojtanowski - Dyrektor LCESiP) lub na podany wyżej adres mailowy.

W tym dniu planowane jest również spotkanie organizacyjne o 16:00 w sali 109 (I piętro).

COOLERSI zwycięzcami rozgrywek MLS w sezonie 2013/2014

COOLERSI zostali zwycięzcami rozgrywek Miejskiej Ligi Siatkówki w sezonie 2013/2014.

W zakończonym właśnie sezonie 2013/2014, nie było mocnych na zespół COOLERS'ów (zwycięzcy wszystkich edycji MLS chociaż w trochę zmienianym składzie). W sobotę wygrywając w finale 2:0 z zespołem WieśMaci potwierdzili tylko, że nadal są na szczycie.

 

Czytaj więcej: COOLERSI zwycięzcami rozgrywek MLS w sezonie 2013/2014

Pierwsze mecze finałowe

 

W sobotę 15 marca udało się rozegrać tylko 4 z 6 meczów finałowych. Dwie drużyny trapione kontuzjami i brakiem minimalnego składu 5 zawodników, oddały pierwsze mecze walkowerem:

g.  9:00   o 11 m-ce MINERALNI – US Lesko   2:0 (28:26, 25:12)

IMG_4571IMG_4572IMG_4573

 

g. 10:00   o 9 m-ce: UMiG Lesko – Chłopaki   0:2 (23:25, 19:25)

IMG_4592IMG_4593IMG_4594

 


g. 11:00   o 7 m-ce: ENERGETYK - Ustrzyki   2:0 (25:0, 25:0) w.o.


g. 12:00   o 5 m-ce: Drużyna "A" - Gmina Czarna   2:1 (18:25, 25:22, 15:12)

IMG_4658IMG_4659IMG_4660

 


g. 13:00   o 3 m-ce: NAFTA-GAZ - Złodzieje Oklasków   0:2 (0:25, 0:25) w.o.


g. 14:00   o 1 m-ce: COOLERSI - WieśMaci   2:1 (25:20, 19:25, 15:13)

IMG_4708IMG_4709IMG_4710


 

Aktualny harmonogram i wyniki - aktualizacja 28.02.2014

 

 

Informujemy, że aktualny harmonogram przedstawia się następująco:

2 mecze – do dwóch wygranych setów, w przypadku remisu rozstrzyga „złoty set” do 15 pkt.

 

1) 1 runda - ćwierćfinał

    18 styczeń:

    COOLERSI - Drużyna "A"   2:0 (25:14, 25:11)
    Ustrzyki - WieśMaci   2:1 (21:25, 25:21, 15:13)
    NAFTA-GAZ - ENERGETYK   2:0 (25:16, 25:13)
    Gmina Czarna - Złodzieje Oklasków   1:2 (14:25, 25:18, 10:15)

    25 styczeń:

    COOLERSI - Drużyna "A"   2:0 (25:19, 26:24)
    Ustrzyki - WieśMaci   1:2 (25:22, 23:25, 11:15) - złoty set 12:15
    NAFTA-GAZ - ENERGETYK   0:2 (22:25, 21:25) - złoty set 15:10
    Gmina Czarna - Złodzieje Oklasków   1:2 (20:25, 25:22, 9:15)



2) 2 runda

    15 luty:

    o miejsca 1-4

    COOLERSI – NAFTA-GAZ   2:0 (25:19, 25:20)
    WieśMaci – Złodzieje Oklasków   2:1 (25:21, 15:25, 15:12)

    o miejsca 5-8

    Drużyna "A" – ENERGETYK   2:1 (25:23, 13:25, 15:11)
    Gmina Czarna - Ustrzyki   1:2 (19:25, 25:22, 11:15)

    o miejsca 9 -12

    MINERALNI - UMiG Lesko   0:2 (20:25, 26:28)
    US Lesko - Chłopaki   0:2 (14:25, 22:25)

    22 luty:

    o miejsca 1-4

    COOLERSI – NAFTA-GAZ   2:0 (25:18, 25:21)
    WieśMaci – Złodzieje Oklasków   2:0 (25:21, 25:22)

    o miejsca 5-8

    Drużyna "A" – ENERGETYK   0:2 (20:25, 22:25) - złoty set 15:11
    Gmina Czarna - Ustrzyki   2:0 (25:15, 25:17) - złoty set 15:12

    o miejsca 9 -12

    MINERALNI - UMiG Lesko   0:2 (0:25, 0:25) w.o.
    US Lesko - Chłopaki   0:2 (17:25, 21:25)

 

3) finały:

15 marzec:   

g.  9:00   o 11 m-ce MINERALNI – US Lesko   2:0 (28:26, 25:12)
g. 10:00   o 9 m-ce: UMiG Lesko – Chłopaki   0:2 (23:25, 19:25)
g. 11:00   o 7 m-ce: ENERGETYK - Ustrzyki   2:0 (25:0, 25:0) w.o.
g. 12:00   o 5 m-ce: Drużyna "A" - Gmina Czarna   2:1 (18:25, 25:22, 15:12)
g. 13:00   o 3 m-ce: NAFTA-GAZ - Złodzieje Oklasków   0:2 (0:25, 0:25) w.o.
g. 14:00   o 1 m-ce: COOLERSI - WieśMaci   2:1 (25:20, 19:25, 15:13)

22 marzec:   

g.  9:00   o 11 m-ce MINERALNI – US Lesko
g. 10:00   o 9 m-ce: UMiG Lesko – Chłopaki
g. 11:00   o 7 m-ce: ENERGETYK - Ustrzyki
g. 12:00   o 5 m-ce: Drużyna "A" - Gmina Czarna
g. 13:00   o 3 m-ce: NAFTA-GAZ - Złodzieje Oklasków
g. 14:00   o 1 m-ce: COOLERSI - WieśMaci

 

Drabinka PLAY-OFF

 

 




Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.