In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
slide 1 slide 2 slide 3

Filmy 2016/2017

Losowe zdjęcia

Sonda FAIR PLAY

Która drużyna gra najbardziej FAIR PLAY

Bieszczadersi - 3%
UMiG Lesko - 76.2%
Złodzieje Oklasków - 7.9%
Oldboys - 5%
Policja - 7.9%

Ilość głosów: 101
Głosowanie zakończone : 31 Gru 2016 - 00:00

Liczba Gości

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
1
Artykułów:
129
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
133929

Miejska Liga Siatkówki

Terminarz rozgrywek

 

Runda zasadnicza - (do dwóch wygranych setów)


1 Turniej:  dnia 26.01.2013r

Grupa A

  1. LO LESKO – UMIG LESKO   0:2 (17:25, 18:25)
  2. UMIG LESKO – COOLERSI   0:2 (25:27, 21:25)
  3. LO LESKO – COOLERSI   1:2 (26:24, 21:25, 14:16)

Grupa B

  1. ENERGETYK – BIESY CISNA   2:0 (26:24, 25:23)
  2. OLDBOY ZAGÓRZ – CHŁOPAKI DO WZIĘCIA   1:2 (18:25, 25:19, 13:15)
  3. OLDBOY ZAGÓRZ – BIESY CISNA   0:2 (14:25, 23:25)
  4. ENERGETYK – CHŁOPAKI DO WZIĘCIA   0:2 (21:25, 14:25)

.

 

2 Turniej: dnia 09.02.2013r.

Grupa B

  1. 13 POSTERUNEK – ENERGETYK   1:2 (17:25, 25:22, 6:15)
  2. ENERGETYK – OLDBOY ZAGÓRZ   1:2 (20:25, 25:17, 13:15)
  3. 13 POSTERUNEK – OLDBOY ZAGÓRZ   2:0 (25:16, 25:20)

Grupa A

  1. UMIG LESKO – GMINA CZARNA   2:1 (19:25, 25:23, 15:9)
  2. LO LESKO – ZŁODZIEJE OKLASKÓW   2:1 (18:25, 25:20, 15:9)
  3. LO LESKO – GMINA CZARNA   2:1 (25:22, 20:25, 15:13)
  4. UMIG LESKO – ZŁODZIEJE OKLASKÓW   0:2 (20:25, 19:25)

 

3 Turniej:  dnia 23.02.2013r.

Grupa A

  1. COOLERSI – GMINA CZARNA   2:0 (25:15, 25:19)
  2. GMINA CZARNA – ZŁODZIEJE OKLASKÓW   2:1 (25:10, 23:25, 15:12)
  3. COOLERSI – ZŁODZIEJE OKLASKÓW   2:1 (23:25, 25:14, 15:12)

Grupa B

  1. 13 POSTERUNEK – BIESY CISNA   2:0 (25:15, 25:20)
  2. BIESY CISNA – CHŁOPAKI DO WZIĘCIA   0:2 (13:25, 22:25)
  3. 13 POSTERUNEK – CHŁOPAKI DO WZIĘCIA   2:1 (22:25, 25:19, 15:12)

 

 

Runda – PLAY OFF  - (do trzech wygranych setów)

 

ćwierćfinały

A1-B4   COOLERSI - Biesy Cisna   3:0 (25:14, 25:14, 25:22)

A2-B3   Złodzieje oklasków - Energetyk   3:1 (13:25, 27:25, 25:18, 25:18)

A3-B2   UMiG Lesko - 13 Posterunek   1:3 (25:17, 17:25, 16:25, 20:25)

A4-B1   LO Lesko - Chłopaki do wzięcia   2:3 (17:25, 21:25, 25:14, 25:22, 13:15)


 półfinały – o miejsca 1-4:

1)       godz. 13.30   COOLERSI - 13 Posterunek   3:0 (25:18, 25:16, 25:19)

2)       godz. 12.00   Złodzieje oklasków - Chłopaki do wzięcia   3:2 (25:19, 23:25, 26:24, 22:25, 15:9)

 

mecze o miejsca 5-8:

1)       godz. 10.30   Biesy Cisna - UMiG Lesko   3:0 (25:17, 25:9, 25:21)

2)       godz. 9.00   Energetyk - LO Lesko   0:3 w.o.

 

finały:  20.04.2013 r.

1)       o 9 m-ce: Gmina Czarna - OLDBOY Zagórz   3:1 (25:17, 19:25, 25:15, 25:19)

2)       o 7 m-ce: UMiG Lesko - Energetyk   3:1 (27:25, 25:21, 18:25, 25:23)

3)       o 5 m-ce: LO Lesko - "Biesy Cisna"   3:1 (25:27, 25:12, 25:12, 25:15)

4)       o 3 m-ce: 13 Posterunek - Chłopaki do wzięcia   3:1 (25:12, 26:24, 18:25, 25:23)

5)       o 1 m-ce: COOLERSI - Złodzieje oklasków   3:1 (25:16, 21:25, 25:18.25:21)




Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.