In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
slide 1 slide 2 slide 3

Filmy 2016/2017

Losowe zdjęcia

Sonda FAIR PLAY

Która drużyna gra najbardziej FAIR PLAY

Bieszczadersi - 3%
UMiG Lesko - 76.2%
Złodzieje Oklasków - 7.9%
Oldboys - 5%
Policja - 7.9%

Ilość głosów: 101
Głosowanie zakończone : 31 Gru 2016 - 00:00

Liczba Gości

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
1
Artykułów:
129
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
133925


GRUPA A:

LO Lesko

  1. Brajewski Maciej - kapitan
  2. Baran Bernard
  3. Bryndza Maria
  4. Bryndza Mateusz
  5. Domaradzka Paulina
  6. Koss Tomasz
  7. Kotyła Stanisław
  8. Król Ewelina
  9. Podhorodecki Bartłomiej
  10. Samuś Aleksandra
  11. Szymbara Adam
  12. Zabagło Sandra

 

 



Urząd Miasta i Gminy Lesko:

  1. Dziedzicki Dawid - kapitan drużyny
  2. Bereżański Jacek
  3. Dec Rafał
  4. Faluszczak Krzysztof
  5. Gałęza Maciej
  6. Kaczmarski Wojciech
  7. Matuszewski Stanisław
  8. Sowa Marek
  9. Tynek Norbert
  10. Wojtanowski Tomasz





"Coolersi"

  1. Stelmach Wacław - kapitan
  2. Adamiak Zygmunt
  3. Barć Jakub
  4. Bryndza Grzegorz
  5. Bryndza Leon
  6. Chrzanowski Michał
  7. Ferenc Jacek
  8. Longwa Bogdan
  9. Osękowski Robert
  10. Serwatko Bartek
  11. Stabryła Grzegorz
  12. Szerszeń Jacek

 

 


 

Gmina Czarna

  1. Orłowski Wojciech - kapitan
  2. Chojnacki Jakub
  3. Dyrda Łukasz
  4. Kabała Miłosz
  5. Kukła Piotr
  6. Łapczyńska Agata
  7. Magusiak Adam
  8. Mielcarek Piotr
  9. Osękowski Zbigniew
  10. Skawiński Tomasz
  11. Tokarczyk Piotr
  12. Tokarczyk Sebastian





"Złodzieje oklasków"

  1. Sopata Mateusz - kapitan drużyny
  2. Adamiak Adrian
  3. Armata Kamil
  4. Bańczak Dawid
  5. Czerniewicz Sylwester
  6. Dudek Bartek
  7. Lech Krzysztof
  8. Ogarek Krzysztof
  9. Putyra Dominika
  10. Putyra Gabriela
  11. Sopata Weronika
  12. Zdrójkowski Miłosz

 

 


 

GRUPA B:

"13 Posterunek"

  1. Kozak Janusz - kapitan
  2. Adamiak Mariusz
  3. Bodnar Grzegorz
  4. Grzyb Mateusz
  5. Grzyb Wacław
  6. Kalina Krzysztof
  7. Knuth Paweł
  8. Krawiec Zbigniew
  9. Lisowski Mirosław
  10. Michałowski Radosław
  11. Solan Mateusz
  12. Szeremeta Daniel

 

 


 

"ENERGETYK" Lesko

  1. Pałys Adam – kapitan drużyny
  2. Błaszczyk Adam
  3. Czawa Witold
  4. Dydacki Sławomir
  5. Glazer Artur
  6. Kempski Roman
  7. Majko Grzegorz
  8. Pawlus Paweł
  9. Wójcik Bartłomiej
  10. Wójcik Mariusz
  11. Zaleski Andrzej
  12. Żebracki Tadeusz

 

 


 

"OLDBOY ZAGÓRZ"

  1. Penar Jakub – kapitan drużyny
  2. Ciepły Robert
  3. Faluszczak Leszek
  4. Krajnik Janusz
  5. Krajnik Paweł
  6. Łukowski Bogusław
  7. Łukowski Krzysztof
  8. Malec Adam
  9. Materna Tomasz
  10. Poliniewicz Piotr
  11. Zarzyczny Adam





"Biesy Cisna"

  1. Bartłomiej Wróbel - kapitan
  2. Drelich Ernest
  3. Dybaś Jarosław
  4. Krawiec Jacek
  5. Krynicki Jakub
  6. Łuczko Janusz
  7. Molenda Gabriela
  8. Skrzysiński Bartosz
  9. Skrzysiński Marek
  10. Wethacz Mariusz
  11. Wierzbicka Aneta
  12. Wierzbicki Krzysztof






"Chłopaki do wzięcia"

  1. Giefert Dariusz - kapitan drużyny
  2. Bentkowski Marcin
  3. Chytła Dawid
  4. Fedorowiat Dariusz
  5. Fedorowiat Paweł
  6. Giefert Tomasz
  7. Kowal Krystian
  8. Kucharyk Łukasz
  9. Kucharyk Maciej
  10. Miller Paweł
  11. Myk Adrian

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.