In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
slide 1 slide 2 slide 3

Filmy 2016/2017

Losowe zdjęcia

Sonda FAIR PLAY

Która drużyna gra najbardziej FAIR PLAY

Bieszczadersi - 3%
UMiG Lesko - 76.2%
Złodzieje Oklasków - 7.9%
Oldboys - 5%
Policja - 7.9%

Ilość głosów: 101
Głosowanie zakończone : 31 Gru 2016 - 00:00

Liczba Gości

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
1
Artykułów:
129
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
134594

MLS  2013/2014
Kolejność gier (Grupa A, Grupa B)

GRUPA A

A1 - UKS Ustrzyki Dolne

A2 - UMiG Lesko

A3 - COOLERSI

A4 - NAFTA-GAZ

A5 - Czarna

A6 - Chłopaki z Jednej Paki

 

GRUPA B

B1 - WieśMaci

B2 - MINERALNI

B3 - ENERGETYK

B4 - US Lesko

B5 - Złodzieje Oklasków

B6 - Drużyna "A"



1.  Runda zasadnicza rozgrywana jest systemem „każdy z każdym”  w grupach (turniejowo) - do 2 wygranych setów


I Turniej

16 listopada (Grupa A)

1.    Ustrzyki Dolne - UMiG Lesko   2:0 (25:15, 25:15)
2.    UMiG Lesko - Gmina Czarna   2:1 (25:15, 23:25, 15:10)
3.    Ustrzyki Dolne - Chłopaki z jednej paki   2:0 (25:19, 25:17)
4.    Gmina Czarna - COOLERSI   0:2 (15:25, 16:25)
5.    Chłopaki z jednej paki - NAFTA-GAZ   1:2 (25:19, 11:25, 12:15)
6.    COOLERSI - NAFTA-GAZ   2:1 (25:22, 22:25, 15:8

23 listopada (Grupa B)

7.    WieśMaci - MINERALNI   2:0 (25:13, 25:20)
8.    MINERALNI - Złodzieje Oklasków   0:2 (17:25, 24:26)
9.    WieśMaci - Drużyna "A"   2:0 (25:23, 25:13)
10.  Złodzieje Oklasków - ENERGETYK   2:1 (13:25, 25:17, 15:11)
11.  Drużyna "A" - US Lesko   2:0 (25:15, 25:19)
12.  ENERGETYK - US Lesko   2:0 (25:18, 25:14)

 


II Turniej

30 listopada (Grupa A)

13.    Ustrzyki Dolne - COOLERSI   0:2 (20:25, 15:25)
14.    Ustrzyki Dolne - NAFTA-GAZ   2:1 (25:27, 25:16, 15:7)
15.    UMiG Lesko - COOLERSI   0:2 (9:25, 21:25)
16.    NAFTA-GAZ - Gmina Czarna   2:1 (13:25, 25:17, 15:5)
17.    UMiG Lesko - Chłopaki z Jednej Paki   2:1 (25:19, 19:25, 15:10)
18.    Chłopaki z Jednej Paki - Gmina Czarna   1:2 (25:19, 23:25, 11:15)

21 grudnia (Grupa B)

19.    WieśMaci - ENERGETYK   1:2 (25:27, 25:21, 13:15)
20.    WieśMaci - US Lesko   2:0 (25:12, 25:7)
21.    MINERALNI - ENERGETYK   0:2 (10:25, 21:25)
22.    US Lesko - Złodzieje Oklasków   0:2 (10:25, 14:25)
23.    MINERALNI - Drużyna "A"   0:2 (13:25, 19:25)
24.    Drużyna "A" - Złodzieje Oklasków   0:2 (20:25, 20:25)


III Turniej

4 stycznia 2014  (Grupa A i Grupa B)

Grupa A

25.    COOLERSI - Chłopaki z Jednej Paki   2:1 (25:17, 18:25, 15:8)
26.    NAFTA-GAZ - UMiG Lesko   2:0 (25:19, 25:17)
27.    Gmina Czarna - UMiG Lesko (mecz z 16 listopada)   2:1 (25:15, 23:25, 15:10)
        Gmina Czarna - Ustrzyki Dolne   0:2 (20:25, 22:25)

Grupa B

28.    ENERGETYK - Drużyna "A"   2:0 (25:18, 25:20)
29.    US Lesko - MINERALNI   0:2 (10:25, 15:25)
30.    Złodzieje Oklasków - WieśMaci   2:1 (15:25, 25:20, 15:10)



2.  Runda PLAY OFF – 2 mecze – do dwóch wygranych setów, w przypadku remisu rozstrzyga „złoty set” do 15 pkt.

od stycznia 2014r

1) 1 runda - ćwierćfinał

    18 styczeń:

    COOLERSI - Drużyna "A"   2:0 (25:14, 25:11)
    Ustrzyki - WieśMaci   2:1 (21:25, 25:21, 15:13)
    NAFTA-GAZ - ENERGETYK   2:0 (25:16, 25:13)
    Gmina Czarna - Złodzieje Oklasków   1:2 (14:25, 25:18, 10:15)

   

   25 styczeń:

    COOLERSI - Drużyna "A"   2:0 (25:19, 26:24)
    Ustrzyki - WieśMaci   1:2 (25:22, 23:25, 11:15) - złoty set 12:15
    NAFTA-GAZ - ENERGETYK   0:2 (22:25, 21:25) - złoty set 15:10
    Gmina Czarna - Złodzieje Oklasków   1:2 (20:25, 25:22, 9:15)



2) 2 runda

    15 luty:

    o miejsca 1-4

    COOLERSI – NAFTA-GAZ   2:0 (25:19, 25:20)
    WieśMaci – Złodzieje Oklasków   2:1 (25:21, 15:25, 15:12)

    o miejsca 5-8

    Drużyna "A" – ENERGETYK   2:1 (25:23, 13:25, 15:11)
    Gmina Czarna - Ustrzyki   1:2 (19:25, 25:22, 11:15)

    o miejsca 9 -12

    MINERALNI - UMiG Lesko   0:2 (20:25, 26:28)
   
US Lesko - Chłopaki   0:2 (14:25, 22:25).

 

22 luty:

    o miejsca 1-4

    COOLERSI – NAFTA-GAZ   2:0 (25:18, 25:21)
    WieśMaci – Złodzieje Oklasków   2:0 (25:21, 25:22)

    o miejsca 5-8

    Drużyna "A" – ENERGETYK   0:2 (20:25, 22:25) - złoty set 15:11
    Gmina Czarna - Ustrzyki   2:0 (25:15, 25:17) - złoty set 15:12

    o miejsca 9 -12

    MINERALNI - UMiG Lesko   0:2 (0:25, 0:25) w.o.
    US Lesko - Chłopaki   0:2 (17:25, 21:25)

 

 

3) finały:

15 marzec: 

g.  9:00   o 11 m-ce MINERALNI – US Lesko   2:0 (28:26, 25:12)
g. 10:00   o 9 m-ce: UMiG Lesko – Chłopaki   0:2 (23:25, 19:25)
g. 11:00   o 7 m-ce: ENERGETYK - Ustrzyki   2:0 (25:0, 25:0) w.o.
g. 12:00   o 5 m-ce: Drużyna "A" - Gmina Czarna   2:1 (18:25, 25:22, 15:12)
g. 13:00   o 3 m-ce: NAFTA-GAZ - Złodzieje Oklasków   0:2 (0:25, 0:25) w.o.
g. 14:00   o 1 m-ce: COOLERSI - WieśMaci   2:1 (25:20, 19:25, 15:13)

22 marzec:   

g.  9:00   o 11 m-ce MINERALNI – US Lesko   2:1 (22:25, 25:15, 15:8)
g. 10:00   o 9 m-ce: UMiG Lesko – Chłopaki   0:2 (20:25, 22:25)
g. 11:00   o 7 m-ce: ENERGETYK - Ustrzyki   2:0 (25:0, 25:0) w.o.
g. 12:00   o 5 m-ce: Drużyna "A" - Gmina Czarna   2:0 (25:0, 25:0) w.o.
g. 13:00   o 3 m-ce: NAFTA-GAZ - Złodzieje Oklasków   0:2 (21:25, 22:25)
g. 14:00   o 1 m-ce: COOLERSI - WieśMaci   2:0 (25:22, 25:12)

 

 

 

 


Drabinka PLAY-OFF

 

 

 




Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.