In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
slide 1 slide 2 slide 3

Filmy 2016/2017

Losowe zdjęcia

Sonda FAIR PLAY

Która drużyna gra najbardziej FAIR PLAY

Bieszczadersi - 3%
UMiG Lesko - 76.2%
Złodzieje Oklasków - 7.9%
Oldboys - 5%
Policja - 7.9%

Ilość głosów: 101
Głosowanie zakończone : 31 Gru 2016 - 00:00

Liczba Gości

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
1
Artykułów:
129
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
134603

Grupa A

Urząd Miasta i Gminy Lesko:

  1. Matuszewski Stanisław
  2. Wojtanowski Tomasz
  3. Bereżański Jacek
  4. Dziedzicki Dawid
  5. Kaczmarski Wojciech
  6. Faluszczak Krzysztof
  7. Nycz Grzegorz
  8. Czawa Witold
  9. Usyk Bartosz
  10. Bara Waldemar
    Zawodnik spoza zakładu pracy: Bartłomiej Dudek

Talens Polska Lesko: 

  1. Stelmach Wojciech
  2. Ferenc Jacek
  3. Czerniewicz Robert
  4. Czerniewicz Sylwester
  5. Sopata Mateusz
  6. Berechowski Daniel
  7. Śnieżek Marcin
  8. Pasionek Roman
  9. Jania Marian
  10. Górecki Dawid
    Zawodnik spoza zakładu pracy: Wajcowicz Witold

Energetyk Lesko:

  1. Pałys Adam
  2. Babieczko Zenon
  3. Kaczmarski Wacław
  4. Zalewski Andrzej
  5. Majko Grzaegorz
  6. Pawlus Paweł
  7. Wójcik Mariusz
  8. Sobolak Robert
  9. Żebracki Tadeusz
  10. Glazer Artur

Liceum Ogólnokształcące Lesko:

  1. Baran Bernard
  2. Samek Ryszard
  3. Brajewski Maciej
  4. Koss Tomasz
  5. Faron Robert
  6. Irzyński Marek
  7. Sroczyński Tomasz
  8. Bromowicz Zbigniew
  9. Kempski Roman
    Zawodnik spoza zakładu pracy: Zemlak Andrzej

Grupa B

Belfer (ZSER) Lesko:

  1. Dec Tomasz
  2. Błaszczyk Adam
  3. Rokosz Joanna
  4. Dec Rafał
  5. Chwała Paweł
  6. Ciepły Robert
  7. Zemlak Wojciech
  8. Sowa Dariusz
  9. Matuszewski Tomasz
  10. Brajewski Grzegorz
  11. Klaczak Janusz
    Zawodnik spoza zakładu pracy: Grega Bartosz

Komenda Powiatowa Policji w Lesku:

  1. Sidorski Edward
  2. Adamiak Mariusz
  3. Bigos Bogusław
  4. Brzeziński Bartłomiej
  5. Krawiec Zbigniew
  6. Grzyb Wacław
  7. Bodnar Grzegorz
  8. Nikulcza Rafał
  9. Orynicz Dariusz
  10. Michałowski Radosław
  11. Knuth Paweł
  12. Kozak Janusz
    Zawodnik spoza zakładu pracy: Mateusz Grzyb

Zapora Solina:

  1. Głuszko Tomasz
  2. Ochyra Krzysztof
  3. Guzik Damian
  4. Uluszczak Piotr
  5. Izdebski Janusz
  6. Mazur Bartłomiej
  7. Wasylewicz Ariusz
  8. Kusz Czesław
    Zawodnik spoza zakładu pracy: Głuszko Łukasz

Zakład Karny Uherce:

  1. Sowa Marek
  2. Gierula Krzysztof
  3. Krzywdzik Jacek
  4. Praisner Robert
  5. Zapała Mariusz
  6. Nieznański Adam
  7. Czerniga Sławek
  8. Lech Hubert
  9. Zamojski Rafał
  10. Mikołajczak Wojciech
  11. Choroba Krzysztof
  12. Czerniewicz Marek
  13. Krawiec Zbigniew
  14. Kunach Radosław



Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.